У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яроватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроватка:

Актуальний розклад електричок по станції Яроватка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яроватка з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти 132 Км, Подібне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яроватка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Христинівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроватка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Христинівка Черкаси 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яроватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яроватка