У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудка - Гвіздець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудка - Гвіздець:

Поточний розклад електричок Рудка - Гвіздець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 37 хв зі станції Рудка і прибуває на станцію Гвіздець о 15 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Рудка і Гвіздець цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Ясенів-Пільний(13.54), Вікно(14.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудка - Гвіздець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудка Гвіздець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудка - Гвіздець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудка та Гвіздець – 42.2 км. Ціна квитка на електричку Рудка Гвіздець складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451* Заліщики Коломия 13.37
Рудка
15.08
Гвіздець
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудка -Гвіздець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудка — Гвіздець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гвіздець — Рудка