У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудки - 39 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудки - 39 Км:

Поточний розклад електричок Рудки - 39 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 42 хв зі станції Рудки і прибуває на станцію 39 Км о 08 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6022 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Рудки і 39 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудки - 39 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудки 39 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудки - 39 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудки та 39 Км – 1.8 км. Ціна квитка на електричку Рудки 39 Км складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 08.42
Рудки
08.45
39 Км
3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 18.03
Рудки
18.07
39 Км
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудки -39 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудки — 39 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 39 Км — Рудки