У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудки - Коропуж
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудки - Коропуж:

Поточний розклад електричок Рудки - Коропуж включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 03 хв зі станції Рудки і прибуває на станцію Коропуж о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6022 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Рудки і Коропуж цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудки - Коропуж, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудки Коропуж ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудки - Коропуж можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудки та Коропуж – 7.2 км. Ціна квитка на електричку Рудки Коропуж складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 08.42
Рудки
08.53
Коропуж
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 18.03
Рудки
18.14
Коропуж
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудки -Коропуж можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудки — Коропуж

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коропуж — Рудки