У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Почаївська - Кам'яниця-Волинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Почаївська - Кам'яниця-Волинська:

Поточний розклад електричок Рудня-Почаївська - Кам'яниця-Волинська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 04 хв зі станції Рудня-Почаївська і прибуває на станцію Кам'яниця-Волинська о 21 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Рудня-Почаївська і Кам'яниця-Волинська цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Почаївська - Кам'яниця-Волинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Почаївська Кам'яниця-Волинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Почаївська - Кам'яниця-Волинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Почаївська та Кам'яниця-Волинська – 20.4 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Почаївська Кам'яниця-Волинська складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Почаївська -Кам'яниця-Волинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Почаївська — Кам'яниця-Волинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця-Волинська — Рудня-Почаївська