У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Абамеликове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Абамеликове:

Поточний розклад електричок Рудниця - Абамеликове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 59 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Абамеликове о 01 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Рудниця і Абамеликове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Абамеликове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Абамеликове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Абамеликове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Абамеликове – 42.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Абамеликове складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 00.59
Рудниця
01.36
Абамеликове
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
02.38
Абамеликове
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
08.55
Абамеликове
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
16.54
Абамеликове
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Абамеликове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Абамеликове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Абамеликове — Рудниця