У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Надія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Надія:

Поточний розклад електричок Рудниця - Надія включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 59 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Надія о 04 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 3 хв. Між станціями Рудниця і Надія цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Попелюхи(08.14), Прогрес(09.16), Чубівка(10.04), Веселий Кут(11.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Надія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Надія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Надія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Надія – 185.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Надія складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 00.59
Рудниця
04.18
Надія
3 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
05.54
Надія
4 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
12.11
Надія
4 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
19.48
Надія
3 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Надія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Надія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Надія — Рудниця