У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Олександрівка:

Поточний розклад електричок Рудниця - Олександрівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 08 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Олександрівка о 08 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Рудниця і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Олександрівка – 39.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Олександрівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
02.33
Олександрівка
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
08.48
Олександрівка
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
16.49
Олександрівка
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — Рудниця