У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Побережжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Побережжя:

Поточний розклад електричок Рудниця - Побережжя включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 59 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Побережжя о 02 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Рудниця і Побережжя цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Попелюхи(16.11), Прогрес(17.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Побережжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Побережжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Побережжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Побережжя – 73.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Побережжя складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 00.59
Рудниця
02.13
Побережжя
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
03.21
Побережжя
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
09.38
Побережжя
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
17.37
Побережжя
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Побережжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Побережжя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Побережжя — Рудниця