У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Рудниця - Подільськ-Північний включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 59 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 02 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Рудниця і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Попелюхи(16.11), Прогрес(17.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудниця та Подільськ-Північний – 77.0 км. Ціна квитка на електричку Рудниця Подільськ-Північний складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 00.59
Рудниця
02.20
Подільськ-Північний
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 01.53
Рудниця
03.29
Подільськ-Північний
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.08
Рудниця
09.46
Подільськ-Північний
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.05
Рудниця
17.45
Подільськ-Північний
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Рудниця