У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Максимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Максимівка:

Поточний розклад електричок Рупине - Максимівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 45 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Максимівка о 08 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Рупине і Максимівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Бакирівка(06.55), Спицин(07.28), Семенів Яр(08.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Максимівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Максимівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Максимівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Максимівка – 69.7 км. Ціна квитка на електричку Рупине Максимівка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 06.45
Рупине
08.35
Максимівка
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Максимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Максимівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Максимівка — Рупине