У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ружин - Люблинець-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ружин - Люблинець-Волинський:

Поточний розклад електричок Ружин - Люблинець-Волинський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 57 хв зі станції Ружин і прибуває на станцію Люблинець-Волинський о 10 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302-6301 сполученням Червоноград - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Ружин і Люблинець-Волинський цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ружин - Люблинець-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ружин Люблинець-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ружин - Люблинець-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ружин та Люблинець-Волинський – 5.5 км. Ціна квитка на електричку Ружин Люблинець-Волинський складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301* Червоноград Ковель 09.57
Ружин
10.04
Люблинець-Волинський
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ружин -Люблинець-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ружин — Люблинець-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люблинець-Волинський — Ружин