У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ружин - Володимир-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ружин - Володимир-Волинський:

Поточний розклад електричок Ружин - Володимир-Волинський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 15 хв зі станції Ружин і прибуває на станцію Володимир-Волинський о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 2 г 44 хв. Між станціями Ружин і Володимир-Волинський цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ружин - Володимир-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ружин Володимир-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ружин - Володимир-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ружин та Володимир-Волинський – 85.0 км. Ціна квитка на електричку Ружин Володимир-Волинський складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 18.15
Ружин
20.59
Володимир-Волинський
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ружин -Володимир-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ружин — Володимир-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володимир-Волинський — Ружин