У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Володимир-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володимир-Волинський:

Актуальний розклад електричок по станції Володимир-Волинський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Володимир-Волинський з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 24 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти 8 Км Роз'їзд, Овадне, Бубнів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Володимир-Волинський відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володимир-Волинський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 19.12 12 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Володимир-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Володимир-Волинський