У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихтичі - Стрий(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихтичі - Стрий(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Рихтичі - Стрий(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 22 хв зі станції Рихтичі і прибуває на станцію Стрий(всі вокзали) о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Рихтичі і Стрий(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Михайлевичі(05.59), Верхні Гаї(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихтичі - Стрий(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихтичі Стрий(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихтичі - Стрий(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихтичі та Стрий(всі вокзали) – 40.6 км. Ціна квитка на електричку Рихтичі Стрий(всі вокзали) складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 05.50
Рихтичі
07.29
Стрий
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 09.29
Рихтичі
10.39
Стрий
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 18.22
Рихтичі
19.25
Стрий
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихтичі -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихтичі — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий(всі вокзали) — Рихтичі