У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рись - 442 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рись - 442 Км:

Поточний розклад електричок Рись - 442 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 03 хв зі станції Рись і прибуває на станцію 442 Км о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Рись і 442 Км цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Заячівка(06.08), Стебле(06.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рись - 442 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рись 442 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рись - 442 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рись та 442 Км – 28.7 км. Ціна квитка на електричку Рись 442 Км складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 06.03
Рись
07.03
442 Км
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рись -442 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рись — 442 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 442 Км — Рись