У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рись - Тутовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рись - Тутовичі:

Поточний розклад електричок Рись - Тутовичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 34 хв зі станції Рись і прибуває на станцію Тутовичі о 23 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Рись і Тутовичі цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Майдан(21.39), Медвежка(22.30), Жолудськ(23.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рись - Тутовичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рись Тутовичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рись - Тутовичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рись та Тутовичі – 89.3 км. Ціна квитка на електричку Рись Тутовичі складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.34
Рись
23.48
Тутовичі
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рись -Тутовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рись — Тутовичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тутовичі — Рись