У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рись - Уховецьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рись - Уховецьк:

Поточний розклад електричок Рись - Уховецьк включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 03 хв зі станції Рись і прибуває на станцію Уховецьк о 06 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Рись і Уховецьк цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рись - Уховецьк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рись Уховецьк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рись - Уховецьк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рись та Уховецьк – 20.7 км. Ціна квитка на електричку Рись Уховецьк складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 06.03
Рись
06.43
Уховецьк
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рись -Уховецьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рись — Уховецьк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Уховецьк — Рись