У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рижів - Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рижів - Шпаківка:

Поточний розклад електричок Рижів - Шпаківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 58 хв зі станції Рижів і прибуває на станцію Шпаківка о 21 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6181-6182 сполученням Харків-Пас. - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Рижів і Шпаківка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рижів - Шпаківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рижів Шпаківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рижів - Шпаківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рижів та Шпаківка – 9.1 км. Ціна квитка на електричку Рижів Шпаківка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173-6174 Харків Золочів 09.35
Рижів
09.51
Шпаківка
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Золочів 18.20
Рижів
18.36
Шпаківка
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6181-6182* Харків Золочів 20.58
Рижів
21.14
Шпаківка
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рижів -Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рижів — Шпаківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шпаківка — Рижів