У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ржевуська - Козятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ржевуська - Козятин:

Поточний розклад електричок Ржевуська - Козятин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Ржевуська і прибуває на станцію Козятин о 19 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6291 сполученням Погребище-1 - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Ржевуська і Козятин цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Рось(04.55), Зарудинці(05.28), Дерганівка(05.54), Садовий(06.13), Плановий(06.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ржевуська - Козятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ржевуська Козятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ржевуська - Козятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ржевуська та Козятин – 54.6 км. Ціна квитка на електричку Ржевуська Козятин складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Погребище-1 Козятин 04.43
Ржевуська
06.40
Козятин-1
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 17.36
Ржевуська
19.32
Козятин-1
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 17.36
Ржевуська
19.32
Козятин-1
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ржевуська -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ржевуська — Козятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин — Ржевуська