У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Козова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Козова:

Поточний розклад електричок Садова - Козова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 19 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Козова о 10 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Садова і Козова цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Козова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Козова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Козова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Козова – 7.4 км. Ціна квитка на електричку Садова Козова складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 10.19
Садова
10.33
Козова
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251* Тернопіль Підвисоке 10.19
Садова
10.33
Козова
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Козова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Козова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козова — Садова