У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Тернопіль-Пас. — Підвисоке Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.00 і прибуває на станцію Підвисоке о 12.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.00
Березовиця-Острів 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Буцнів 09.26 1 хв  09.27 26 хв 
Серединки 09.36 1 хв  09.37 36 хв 
Ходачків-Великий 09.46 1 хв  09.47 46 хв 
Денисів-Купчинці 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
21 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г 
Ставки 10.06 1 хв  10.07 1 г  6 хв 
Веснівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  12 хв 
Садова 10.18 1 хв  10.19 1 г  18 хв 
Слобода-Теофіпольська 10.24 1 хв  10.25 1 г  24 хв 
Козова 10.33 1 хв  10.34 1 г  33 хв 
Йосипівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  43 хв 
Криве 10.55 1 хв  10.56 1 г  55 хв 
Літятин 11.03 1 хв  11.04 2 г  3 хв 
Жовнівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  13 хв 
Потутори 11.18 1 хв  11.19 2 г  18 хв 
Рибники 11.25 1 хв  11.26 2 г  25 хв 
Мечищів 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Награбіє 11.41 1 хв  11.42 2 г  41 хв 
Гутисько 11.50 1 хв  11.51 2 г  50 хв 
Підвисоке 12.02 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6251 Тернопіль-Пас. — Підвисоке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031