У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Тернопіль — Підвисоке Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Підвисоке номер 6251 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.00 і прибуває на станцію Підвисоке о 12.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6251 Тернопіль - Підвисоке пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

09, 10, 12, 13 травня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.00
Березовиця-Острів 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Буцнів 09.26 1 хв  09.27 26 хв 
Серединки 09.36 1 хв  09.37 36 хв 
Ходачків-Великий 09.46 1 хв  09.47 46 хв 
Денисів-Купчинці 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
21 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г 
Ставки 10.06 1 хв  10.07 1 г  6 хв 
Веснівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  12 хв 
Садова 10.18 1 хв  10.19 1 г  18 хв 
Слобода-Теофіпольська 10.24 1 хв  10.25 1 г  24 хв 
Козова 10.33 1 хв  10.34 1 г  33 хв 
Йосипівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  43 хв 
Криве 10.55 1 хв  10.56 1 г  55 хв 
Літятин 11.03 1 хв  11.04 2 г  3 хв 
Жовнівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  13 хв 
Потутори 11.18 1 хв  11.19 2 г  18 хв 
Рибники 11.25 1 хв  11.26 2 г  25 хв 
Мечищів 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Награбіє 11.41 1 хв  11.42 2 г  41 хв 
Гутисько 11.50 1 хв  11.51 2 г  50 хв 
Підвисоке 12.02 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6251 Тернопіль-Пас. — Підвисоке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930