У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Путятинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Путятинці:

Поточний розклад електричок Садова - Путятинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 19 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Путятинці о 12 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Садова і Путятинці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Слобода-Теофіпольська(10.24), Жовнівка(11.13), Гутисько(11.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Путятинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Путятинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Путятинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Путятинці – 59.2 км. Ціна квитка на електричку Садова Путятинці складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 10.19
Садова
12.30
Путятинці
2 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Путятинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Путятинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Путятинці — Садова