У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Жмеринка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Жмеринка:

Поточний розклад електричок Садова - Жмеринка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 22 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Жмеринка о 14 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Садова і Жмеринка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Жмеринка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Жмеринка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Жмеринка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Жмеринка – 3.1 км. Ціна квитка на електричку Садова Жмеринка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Вапнярка Жмеринка 06.50
Садова
06.55
Жмеринка-Пас.
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6324 Вапнярка Жмеринка 14.22
Садова
14.27
Жмеринка-Пас.
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Жмеринка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Садова