У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Товкачівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Товкачівський:

Поточний розклад електричок Садова - Товкачівський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 14 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Товкачівський о 21 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6450 сполученням Коростень - Бережесть, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Садова і Товкачівський цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Потаповичі(10.28), Овруч(10.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Товкачівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Товкачівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Товкачівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Товкачівський – 177.9 км. Ціна квитка на електричку Садова Товкачівський складає 55.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6450 Коростень Бережесть 10.25
Садова
11.12
Товкачівський
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 21.14
Садова
21.50
Товкачівський
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Товкачівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Товкачівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Товкачівський — Садова