У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова,Житомирська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Садова:

Актуальний розклад електричок по станції Садова містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Садова з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Виступовичі, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Потаповичі, Ігнатпіль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Садова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Виступовичі, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Садова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Виступовичі 09.40 1 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6453 Виступовичі Коростень 15.06 1 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455 Виступовичі Коростень 16.27 1 хв  16.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6454 Коростень Бережесть 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Садова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Садова,Житомирська обл.