У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саджавка - Делятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саджавка - Делятин:

Поточний розклад електричок Саджавка - Делятин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Саджавка і прибуває на станцію Делятин о 09 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Саджавка і Делятин цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саджавка - Делятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саджавка Делятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саджавка - Делятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саджавка та Делятин – 18.2 км. Ціна квитка на електричку Саджавка Делятин складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ділове 08.55
Саджавка
09.32
Делятин
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саджавка -Делятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саджавка — Делятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Делятин — Саджавка