У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саджавка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саджавка:

Актуальний розклад електричок по станції Саджавка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Саджавка з такими станціями і населеними пунктами як Ворохта, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 16 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Іванівці, Ланчин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Саджавка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саджавка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Коломия Ворохта 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6442 Ворохта Коломия 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Саджавка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Саджавка