У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саджавка - Ділове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саджавка - Ділове:

Поточний розклад електричок Саджавка - Ділове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Саджавка і прибуває на станцію Ділове о 13 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 4 г 35 хв. Між станціями Саджавка і Ділове цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Ланчин(09.06), Яремче(09.52), Ворохта(11.05), Свидовець(11.58), Берлибаш(13.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саджавка - Ділове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саджавка Ділове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саджавка - Ділове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саджавка та Ділове – 99.4 км. Ціна квитка на електричку Саджавка Ділове складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ділове 08.55
Саджавка
13.30
Ділове
4 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саджавка -Ділове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саджавка — Ділове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ділове — Саджавка