У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саджавка - Вороненко
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саджавка - Вороненко:

Поточний розклад електричок Саджавка - Вороненко включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Саджавка і прибуває на станцію Вороненко о 11 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Саджавка і Вороненко цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ланчин(09.06), Яремче(09.52), Ворохта(11.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саджавка - Вороненко, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саджавка Вороненко ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саджавка - Вороненко можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саджавка та Вороненко – 49.4 км. Ціна квитка на електричку Саджавка Вороненко складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441* Коломия Ділове 08.55
Саджавка
11.20
Вороненко
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саджавка -Вороненко можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саджавка — Вороненко

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вороненко — Саджавка