У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Крутий Берег
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Крутий Берег:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Крутий Берег включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 07 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Крутий Берег о 06 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Сагайдак і Крутий Берег цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Братешки(17.38), 311 Км(18.38), Кривохатки(19.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Крутий Берег, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Крутий Берег ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Крутий Берег можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Крутий Берег – 55.8 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Крутий Берег складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 05.07
Сагайдак
06.49
Крутий Берег
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 05.56
Сагайдак
08.03
Крутий Берег
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 17.31
Сагайдак
19.46
Крутий Берег
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Крутий Берег можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сагайдак — Крутий Берег

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Крутий Берег — Сагайдак