У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6366-6728 Гребінка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Полтава номер 6366-6728 відправляється зі станції Гребінка о 14.05 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 19.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6366-6728 Гребінка - Полтава пролягає по таким станціям як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.05
136 Км 14.11 1 хв  14.12 6 хв 
Бесідівщина 14.17 1 хв  14.18 12 хв 
143 Км 14.21 1 хв  14.22 16 хв 
147 Км 14.25 1 хв  14.26 20 хв 
Лазірки 14.30 1 хв  14.31 25 хв 
Іванівка 14.37 1 хв  14.38 32 хв 
Вили 14.44 2 хв  14.46 39 хв 
Стронське 14.56 1 хв  14.57 51 хв 
Лубни 15.04 1 хв  15.05 59 хв 
Терни 15.11 1 хв  15.12 1 г  6 хв 
Солоницька 15.18 1 хв  15.19 1 г  13 хв 
Тарнавщина 15.30 1 хв  15.31 1 г  25 хв 
200 Км 15.37 1 хв  15.38 1 г  32 хв 
Ромодан 15.47 15 хв  16.02 1 г  42 хв 
209 Км 16.09 1 хв  16.10 2 г  4 хв 
Кибинці 16.19 1 хв  16.20 2 г  14 хв 
Пост 227 Км 16.26 1 хв  16.27 2 г  21 хв 
Миргород 16.33 2 хв  16.35 2 г  28 хв 
Милашенкове 16.45 1 хв  16.46 2 г  40 хв 
Гоголеве 16.52 1 хв  16.53 2 г  47 хв 
Матяшівка 17.01 1 хв  17.02 2 г  56 хв 
Яреськи 17.09 1 хв  17.10 3 г  4 хв 
Федунка 17.16 1 хв  17.17 3 г  11 хв 
Сагайдак 17.23 1 хв  17.24 3 г  18 хв 
Братешки 17.31 1 хв  17.32 3 г  26 хв 
Шкурупій 17.38 1 хв  17.39 3 г  33 хв 
Решетилівка 17.45 1 хв  17.46 3 г  40 хв 
294 Км 17.50 1 хв  17.51 3 г  45 хв 
Уманцівка 18.00 10 хв  18.10 3 г  55 хв 
303 Км 18.14 1 хв  18.15 4 г  9 хв 
Абазівка 18.21 2 хв  18.23 4 г  16 хв 
311 Км 18.29 1 хв  18.30 4 г  24 хв 
Супрунівка 18.38 10 хв  18.48 4 г  33 хв 
Полтава-Киівська 18.57 2 хв  18.59 4 г  52 хв 
Шведська Могила 19.05 1 хв  19.06 5 г 
Яківці 19.08 1 хв  19.09 5 г  3 хв 
328 Км 19.12 11 хв  19.23 5 г  7 хв 
Червоний Шлях 19.28 1 хв  19.29 5 г  23 хв 
Кривохатки 19.34 1 хв  19.35 5 г  29 хв 
Крутий Берег 19.41 1 хв  19.42 5 г  36 хв 
Островок 19.46 1 хв  19.47 5 г  41 хв 
Полтава-Південна 19.52 5 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6366-6728 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728