У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6366-6728 Гребінка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Полтава номер 6366-6728 відправляється зі станції Гребінка о 14.04 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6366-6728 Гребінка - Полтава пролягає по таким станціям як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Гребінка – Полтава-Південна складає 39.50 гривень. Відстань між станціями – 123.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.04
136 Км 14.08 1 хв  14.09 4 хв 
Бесідівщина 14.13 1 хв  14.14 9 хв 
143 Км 14.18 1 хв  14.19 14 хв 
147 Км 14.22 1 хв  14.23 18 хв 
Лазірки 14.28 1 хв  14.29 24 хв 
Іванівка 14.36 1 хв  14.37 32 хв 
Вили 14.44 1 хв  14.45 40 хв 
Стронське 14.53 1 хв  14.54 49 хв 
Лубни 15.01 2 хв  15.03 57 хв 
Терни 15.09 1 хв  15.10 1 г  5 хв 
Солоницька 15.16 1 хв  15.17 1 г  12 хв 
Тарнавщина 15.28 1 хв  15.29 1 г  24 хв 
200 Км 15.36 1 хв  15.37 1 г  32 хв 
Ромодан 15.46 7 хв  15.53 1 г  42 хв 
209 Км 15.59 1 хв  16.00 1 г  55 хв 
Кибинці 16.08 1 хв  16.09 2 г  4 хв 
Пост 227 Км 16.16 1 хв  16.17 2 г  12 хв 
Миргород 16.23 2 хв  16.25 2 г  19 хв 
Милашенкове 16.33 1 хв  16.34 2 г  29 хв 
Гоголеве 16.40 1 хв  16.41 2 г  36 хв 
Матяшівка 16.49 1 хв  16.50 2 г  45 хв 
Яреськи 16.57 1 хв  16.58 2 г  53 хв 
Федунка 17.04 1 хв  17.05 3 г 
Сагайдак 17.11 1 хв  17.12 3 г  7 хв 
Братешки 17.19 1 хв  17.20 3 г  15 хв 
Шкурупій 17.26 1 хв  17.27 3 г  22 хв 
Решетилівка 17.33 2 хв  17.35 3 г  29 хв 
294 Км 17.39 1 хв  17.40 3 г  35 хв 
Уманцівка 17.49 1 хв  17.50 3 г  45 хв 
303 Км 17.54 1 хв  17.55 3 г  50 хв 
Абазівка 18.01 17 хв  18.18 3 г  57 хв 
311 Км 18.23 1 хв  18.24 4 г  19 хв 
Супрунівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  28 хв 
Полтава-Киівська 18.42 2 хв  18.44 4 г  38 хв 
Шведська Могила 18.50 1 хв  18.51 4 г  46 хв 
Яківці 18.53 1 хв  18.54 4 г  49 хв 
328 Км 18.59 1 хв  19.00 4 г  55 хв 
Червоний Шлях 19.03 1 хв  19.04 4 г  59 хв 
Кривохатки 19.11 13 хв  19.24 5 г  7 хв 
Крутий Берег 19.30 1 хв  19.31 5 г  26 хв 
Островок 19.35 1 хв  19.36 5 г  31 хв 
Полтава-Південна 19.42 5 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6366-6728 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930