У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахарна - 5 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахарна - 5 Км Роз'їзд:

Поточний розклад електричок Сахарна - 5 Км Роз'їзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 53 хв зі станції Сахарна і прибуває на станцію 5 Км Роз'їзд о 10 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Сахарна і 5 Км Роз'їзд цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахарна - 5 Км Роз'їзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахарна 5 Км Роз'їзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахарна - 5 Км Роз'їзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахарна та 5 Км Роз'їзд – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Сахарна 5 Км Роз'їзд складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 09.53
Сахарна
10.01
5 Км Роз'їзд
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахарна -5 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахарна — 5 Км Роз'їзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 5 Км Роз'їзд — Сахарна