У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахарна - Знам'янка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахарна - Знам'янка-Пас.:

Поточний розклад електричок Сахарна - Знам'янка-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 53 хв зі станції Сахарна і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Сахарна і Знам'янка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахарна - Знам'янка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахарна Знам'янка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахарна - Знам'янка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахарна та Знам'янка-Пас. – 14.0 км. Ціна квитка на електричку Сахарна Знам'янка-Пас. складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036* Помічна Знам'янка 09.53
Сахарна
10.23
Знам'янка-Пас.
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахарна -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахарна — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-Пас. — Сахарна