У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Леб'яже
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Леб'яже:

Поточний розклад електричок Самарівка - Леб'яже включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 42 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Леб'яже о 00 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 3 г 44 хв. Між станціями Самарівка і Леб'яже цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Підміська(09.43), 162 Км(10.54), 137 Км(11.46), 112 Км(12.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Леб'яже, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Леб'яже ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Леб'яже можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Леб'яже – 91.9 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Леб'яже складає 41.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6172* Дніпро Красноград 09.39
Самарівка
13.23
Леб'яже
3 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 20.42
Самарівка
00.15
Леб'яже
3 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Леб'яже можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Леб'яже

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Леб'яже — Самарівка