У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Верхівцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Верхівцеве:

Поточний розклад електричок Самарівка - Верхівцеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 49 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Верхівцеве о 19 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 9 хв. Між станціями Самарівка і Верхівцеве цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 195 Км(18.02), Сухачівка(18.59), Верхньодніпровськ(19.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Верхівцеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Верхівцеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Верхівцеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Верхівцеве – 79.9 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Верхівцеве складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 17.49
Самарівка
19.58
Верхівцеве
2 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Верхівцеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхівцеве — Самарівка