У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Жестибуд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Жестибуд:

Поточний розклад електричок Самарівка - Жестибуд включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 39 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Жестибуд о 09 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Самарівка і Жестибуд цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Жестибуд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Жестибуд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Жестибуд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Жестибуд – 10.8 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Жестибуд складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6172* Дніпро Красноград 09.39
Самарівка
09.58
Жестибуд
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 20.42
Самарівка
21.03
Жестибуд
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Жестибуд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Жестибуд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жестибуд — Самарівка