У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Новосілки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Новосілки:

Поточний розклад електричок Самбір - Новосілки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 03 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Новосілки о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6022 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Самбір і Новосілки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Новосілки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Новосілки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Новосілки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самбір та Новосілки – 23.8 км. Ціна квитка на електричку Самбір Новосілки складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 08.03
Самбір
08.34
Новосілки
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 17.20
Самбір
17.54
Новосілки
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Новосілки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Новосілки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новосілки — Самбір