У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Старжава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Старжава:

Поточний розклад електричок Самбір - Старжава включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 40 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Старжава о 22 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 959 сполученням Самбір - Старжава, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Самбір і Старжава цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Дизпром(20.46), Воютичі(21.00), Сусідовичі(21.13), Городовичі(21.27), Хирів(21.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Старжава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Старжава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Старжава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
959 Самбір Старжава 20.40
Самбір
22.16
Старжава
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Старжава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Старжава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старжава — Самбір