У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Шидловська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Шидловська:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Шидловська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 48 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Шидловська о 10 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7010-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Самійлівка і Шидловська цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Шидловська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Шидловська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Шидловська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Шидловська – 96.4 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Шидловська складає 41.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7010-7009 Верхівцеве Краматорськ 08.48
Самійлівка
10.44
Шидловська
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Шидловська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Шидловська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шидловська — Самійлівка