У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шидловська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шидловська:

Актуальний розклад електричок по станції Шидловська містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шидловська з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Лозова, Красний Лиман. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Бантишеве, Слов'янськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шидловська відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Харків-Пас., Святогірськ - Близнюки, Скотовата - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шидловська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 08.33 1 хв  08.34 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Лозова 12.18 1 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 12.27 1 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 20.04 1 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.47 1 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шидловська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шидловська