У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Слов'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Слов'янка:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Слов'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 11 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Слов'янка о 17 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6831-6832 сполученням Лозова - Покровськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 55 хв. Між станціями Самійлівка і Слов'янка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Жемчужне(14.20), Ароматна(14.45), Павлоград-2(15.31), 80 Км(16.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Слов'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Слов'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Слов'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6831-6832* Лозова Покровськ 14.11
Самійлівка
17.06
Слов'янка
2 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Слов'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .