У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Запоріжжя Ліве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Запоріжжя Ліве:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Запоріжжя Ліве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 23 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 16 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6537 сполученням Лозова - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 3 г 11 хв. Між станціями Самійлівка і Запоріжжя Ліве цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Жемчужне(13.32), 988 Км(14.01), 1025 Км(14.46), Новогупалівка(15.45), 13 Км(16.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Запоріжжя Ліве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Запоріжжя Ліве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Запоріжжя Ліве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Запоріжжя Ліве – 139.4 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Запоріжжя Ліве складає 57.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6537 Лозова Запоріжжя 13.23
Самійлівка
16.34
Запоріжжя Ліве
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Запоріжжя Ліве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя Ліве — Самійлівка