У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Черкаси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Черкаси:

Поточний розклад електричок Саморідня - Черкаси включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Черкаси о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 3 г 20 хв. Між станціями Саморідня і Черкаси цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Корсунь(16.07), Дирдин(16.39), Носачеве(17.35), Костянтинівка(18.06), Сміла(18.44), Буддеталь(19.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Черкаси, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Черкаси ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Черкаси можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Черкаси – 111.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Черкаси складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
19.22
Черкаси
3 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .