У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня:

Актуальний розклад електричок по станції Саморідня містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Саморідня з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Сотники, Корсунь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Саморідня відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миронівка - Черкаси, Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6504 Миронівка Черкаси 04.40 1 хв  04.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6641 Цвіткове Миронівка 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 14.45 1 хв  14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Саморідня