У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня:

Актуальний розклад електричок по станції Саморідня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Саморідня з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 16 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Корсунь, Сотники. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Саморідня відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, Миронівка - Цвіткове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.47 2 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.27 1 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.15 1 хв  21.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Саморідня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Саморідня