У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Перегонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Перегонівка:

Поточний розклад електричок Саморідня - Перегонівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 10 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Перегонівка о 10 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Саморідня і Перегонівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Корсунь(16.07), Дирдин(16.39), Носачеве(17.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Перегонівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Перегонівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Перегонівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Перегонівка – 70.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Перегонівка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.10
Саморідня
10.59
Перегонівка
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
17.59
Перегонівка
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Перегонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Перегонівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перегонівка — Саморідня