У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сапіжанка - Червоноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сапіжанка - Червоноград:

Поточний розклад електричок Сапіжанка - Червоноград включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 16 хв зі станції Сапіжанка і прибуває на станцію Червоноград о 23 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Сапіжанка і Червоноград цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Батятичі(22.21), Соснівка(22.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сапіжанка - Червоноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сапіжанка Червоноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сапіжанка - Червоноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сапіжанка та Червоноград – 39.8 км. Ціна квитка на електричку Сапіжанка Червоноград складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 22.16
Сапіжанка
23.22
Червоноград
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сапіжанка -Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сапіжанка — Червоноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоноград — Сапіжанка