У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Стебле
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Стебле:

Поточний розклад електричок Сарни - Стебле включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 30 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Стебле о 06 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 3 г 22 хв. Між станціями Сарни і Стебле цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Орлівка(03.39), Желуцьк(04.24), Чарторийськ(05.04), Троянівка(05.50), Луківка(06.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Стебле, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Стебле ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Стебле можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сарни та Стебле – 127.4 км. Ціна квитка на електричку Сарни Стебле складає 71.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 03.30
Сарни
06.52
Стебле
3 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Стебле можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Стебле

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стебле — Сарни