У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Вараш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Вараш:

Поточний розклад електричок Сарни - Вараш включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 30 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Вараш о 04 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Сарни і Вараш цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Орлівка(03.39), Желуцьк(04.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Вараш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Вараш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Вараш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сарни та Вараш – 56.0 км. Ціна квитка на електричку Сарни Вараш складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 03.30
Сарни
04.56
Вараш
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Вараш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Вараш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вараш — Сарни