У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Баркасове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Баркасове:

Поточний розклад електричок Сасівка - Баркасове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 29 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Баркасове о 20 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 19 хв. Між станціями Сасівка і Баркасове цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Неліпино(18.33), Мукачево(19.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Баркасове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Баркасове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Баркасове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Баркасове – 48.3 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Баркасове складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 18.29
Сасівка
20.48
Баркасове
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Баркасове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Баркасове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Баркасове — Сасівка